Sosyal Medya

368Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Siteleri

Sesli Siteler'in birçok dez avantajı bulunmaktadır. Karşılıklı müzik ve mikrofonda konuşabilme özellikleriyle ön planlarda her daim liderliğini sürdürmektedir. Kameralı sohbet ederken içeride bulunan rumuzlar sizleri işaret ederken sohbet etmenizi kolaylaştırır. Yıllarca misafir girişi rumuz ve üyelik arasındaki farkı pek çok kullanıcı kavramış değildir.  Üye olduğunuzda sizin ve site yönetiminin avantajları aşağıda listelenmiştir.

       Sesli Chat Üyelik
1.Rumuzunuz şifre ile korunmaktadır.
2.Yönetim ekibi dahil şifrelerinizi göremez.
3.Rumuzunuzu bir başkası kullanamadığından dolayı siz sadece sohbet sitemiz içerisinde yaptığınız hareketler ve sergilediğiniz davranışlardan mesul olursunuz.
4.Üye olduğunuz zaman sizlere sistem tarafından profil oluşturulmaktadır.
5.Profilinize şehir, davranış, doğum tarihi gibi forumlarınızı doldurarak diğer kullanıcıların sizlerle irtibat kurmadan bile sizi tanımanıza ve sohbet anlayışını size göre uyarlar.
6.Profilinize dilerseniz google'de erkek avatarları yazarak dilerseniz, kendi resimlerinizi yükliyebilirsiniz.

       Sesli Chat Müzik ve Mikrofon
1.Sesli chat mikrofon ayarları
2.Sesli chat ses ayarları
3.Sesli chat kamera ayarları
4.Sesli sohbet özel ve özel oda hakimiyeti
5.Admin ve Üyelerin dezavantajları Bir sonraki makalemizde yer alıcaktır. Paylaşımlarımız sizleri bilgilendirmek ve sohbet platformlarında saygın ve değerli bir sohbet katılımcı profilini rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktır.

      Sesli Siteleri  günümüzde binlerce olmasına rağmen sayılı ve aktif online kullanıcılarıyla sohbetini ve eşsiz günden güne dj' adayları ve dj eşliğinde hareketli veya damar müzik, şiir eşliğinde kaliteli nezih bir ortam arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. YiLdizSesli ailesi keyifli sohbetler diler.

Yazar : 64
13 Oca Paz 16:43
1575 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar