Sosyal Medya

368Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kameralı Sohbet

Kameralı sohbet etmek ile buluşma noktasında olan  kullanıcılar için sadece sesli chat uygulamasında bulunuyor. Siteye giriş yapan kullanıcı yetkili veya üye olmadanda içerideki odalarda bulunan sesli chat kullanıcıları rahatlıkla görebiliyor. Bu alanda misafir, üye ve yetkili girişleri  yapmak istiyorsanız sitenin yönetim ekibi tarafından oluşturulan genel sorumlular bulunmaktadır.

 Yeni üyelik için hızlı bir kayıt ol  veya yeni üyelik alanından sadece rumuz, şifre, e posta ve her üyeye özel güvenlik kodu numarasını yazdıktan sonra üyelik formunun kaydını başlatmak için herhangi bir problem kalmıyor. seslichat 2018 döneminde uygulama olarak değilde active-x yani googlenin güvenli olarak eklentilerine sahiptir.  Detayları zaman zaman gözden kaçırmış olabiliriz. Eksik ve görüşlerinizi lütfen bize bildirerek kameralı chat ortamını biraz daha renk katmaya ne dersiniz.


 

Yeni Sesli Chat Sitesi ile hayatınızda tamamen boş geçmekte olan vakitlerinizi dizüstü, masaüstü aracılığıyla internet exlorer tarayıcısı tarafından sitemize rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Eğer kullandığınız rumuz üye ise lütfen başka bir rumuz deneyiniz. Sitemiz içerisinde dil, din, ırk ayrımcılığı ve siyasi içerikli müzik ve sohbet ortamı kesinlikle yasaktır. Yasakları uygulayan kullanıcılar gün içerisinde yaptığı hatanın sorumluluğunu ban veya gag komutu ile sistem dışında tutulması sağlanır.

Yazar : 64
13 Oca Paz 16:46
1901 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar